Blachodachówa

Blacha imitująca dachówkę

Blachodachówka jest często montowana na dachach remontowanych lub obiektach gospodarczych. Jest to bardzo lekkie i tanie pokrycie dachowe. Montaż jest prosty i odbywa się bardzo szybko. Dostępne są różne kolory z palety RAL oraz różne powłoki.
Gwarancje na blachodach
ówki mają zazwyczaj od 10 lat do 25 lat. Niemniej jednak są dostępne również na rynku blachodachówki o znacznie dłuższym okresie gwarancji.
W Polsce najczęściej montuje się blachy stalowe powlekane. Coraz częściej w sprzedaży spotykamy blachy aluminiowe lub stalowe z posypkami ceramicznymi.

Blacha trapezowa

Blacha na dach hali, magazynu lub domu

Najtańszą blachą na dach hali, magazynu czy stodoły jest blacha trapezowa. Ma ona różne wysokości i przetłoczenia. Występuje w różnych kolorach z palety RAL i różnych powłokach. Montaż blach trapezowych jest bardzo łatwy i szybki. Co za tym idzie, cena montażu również będzie stosunkowo niska.
Blachę trapezową możemy często spotkać także na dachach budynk
ów mieszkalnych, na elewacji oraz na płotach ogrodzeniowych. Potwierdza to jej uniwersalne zastosowanie.

Blacha na rąbek

Blacha płaska na rąbek tradycyjny lub zatrzaskowy

Blacha na rąbek tradycyjny wraca do łask. Nadaje ona nowoczesny wygląd budynkowi. Blacha felcowana jest na tyle uniwersalna, że można ją montować na dachu, jaki i na elewacji. Dzięki haftrom mocującym, które są pod felcem, nie widzimy systemów mocowania.

Istnieje również możliwość wykonania dachu z blachy na rąbek zatrzaskowy. Jest ona znacznie mniej wymagająca, jeśli bierzemy pod uwagę umiejętności dekarza.

Akcesoria dachowe

Niezbędne elementy dachu

Oferujemy różnego rodzaju akcesoria dachowe. W sprzedaży mamy taśmy kominowe, taśmy kalenicowe, wróblówkę, gwóźdź kalenicy, membrany dachowe, wkręty typu farmer, oraz wiele innych elementów na dach.
Ponadto oferujemy komunikację dachową (ławy kominiarskie) i płotki przeciwśniegowe.
Akcesoria do dachówek, blachodachówki, blachy trapezowej, blachy na rąbek oraz gonty bitumiczne i papę.