Opierzenie komina z blachy

Obróbka blacharska komina - kołnierz kominowy

Wykonujemy obróbki blacharskie komina z blachy. Jest to najtrwalsze rozwiązanie dające pewność szczelności na długie lata. Opierzenie komina wykonujemy najczęściej z blachy stalowej powlekanej, blachy aluminiowej powlekanej, blachy miedzianej i blachy tytanowo cynkowej.
Spos
ób montażu takiego opierzenia jest podobne jak w przypadku kołnierzy okien dachowych. Obróbka komina z blachy jest znacznie trwalszym rozwiązaniem niż taśmy kominowe z rolki, aluminiowe czy ołowiane.

Czapa kominowa z blachy

Daszek blaszany na komin

Zajmujemy się produkcją czap kominowych z blachy. Mogą być one stosowane również na płot murowany lub na ogniomur. W czapach kominowych możemy wykonać również otwory okrągłe pod przewody dymowe/spalinowe..

Obróbka komina blachą na rąbek

Ściany komina opierzone blachą - rąbek tradycyjny

Wykonujemy obróbki blacharskie na ściany komina. Najczęściej stosuje się panele na rąbek lub panele elewacyjne.
Wymiary blachy ustalana są indywidualnie, według wytycznych zamawiającego.
Kompletne opierzenie komina poczynając od opierzenia dolnego, przez obr
óbki blacharskie ścian po czapę kominową daje 100% pewność szczelności komina.
Należy pamiętać, że komin to najczęstszy powód nieszczelności na dachu.

Obróbka komina z panelami BRH

Gotowe opierzenie komina z blachy

Produkujemy obróbki blacharskie komina z czapą i opierzeniem dolnym zaklepanym na felc. Można zamówić u nas gotowe do montażu opierzenie komina. Komin obrobiony blachą zapewnia szczelność i nadaje nowoczesny wygląd naszego komina.

Obróbka komina z panelami 3d

Gotowa obróbka kominowa z blachy

Produkujemy obróbki blacharskie komina z czapą i opierzeniem dolnym zaklepanym na felc. Panele kominowe 3d nadają nowoczesny wygląd kominowi. Podstawowym atutem zastosowania blachy na kominie jest pełna szczelność tego elementu. Najczęściej błędnie wykonywanym elementem dachu jest opierzenie komina. Taśma kominowa jest dobrym rozwiązaniem jako dodatek do opierzenia, ale nie może ona zastąpić metalowej obróbki.

Obróbka komina z panelami PTS

Obróbki komina na wymiar

Produkujemy obróbki blacharskie komina z czapą i opierzeniem dolnym zaklepanym na felc. Panele kominowe PTS to proste panele kieszeniowe. Są one łatwe w montażu.